Granite Bay NW (Gary Nielsen & Stacey Wong) 43.925
CalCup 14-0, F 17
CHSSA 8-1, F 16
SCU C 13.5
MLK Q 7.5
CVFL SQ q 7
Stanford O (walkover) 5.5

MVLA SS (Rylan Schaeffer & Akshay Shrivastava) 38.45
CalCup 13-1, C 19
SCU2 C 13
CFL Sq 7
SCU Q 6.5
CHSSA 3-2 6
MLK O 5.5

Leland KW (Wooju Kim & Albert Wu) 33.975
UOP C 13
CHSSA 6-2, S 12
Stanford S 10.5
CFL SQ q 7
SCU Q 6.5
MLK O 5.5
CalCup 5-9 5

Lynbrook UK (Rohit Unni & Vikram Kanth) 30.6
Stanford C 15.5
CHSSA 5-2, Q 10
CFL SQ q 7
MLK D 3.5

Mira Loma MM (Benjamin Morris & Keizra Mecklai) 29.85
MLK C 14.5
CalCup 8-6, S 9
CVFL SQ q 7
CHSSA 3-2 6
Stanford D 4.5

Carlsbad GM (Sam Gardner & Natasha Maldi) 28.65
CSULB C 12
CHSSA 5-2, Q 10
Claremont S 8
SDIVSL SQ q 5
Stanford D 4.5

PV Peninsula AJ (Kiyana Asemanfar & Aaron Johnson) 27.975
Claremont C 13
CSULB F 9
Stanford O 6.5
WBFL SQ q 6
Pepperdine O 4
CHSSA 1-2 2

Bishop O’Dowd VD (Rebecca Vastola & Kevin Daley) 26.325
Pepperdine C 12
SCU S 8.5
CalCup 7-7 7
Stanford D 4.5
MLK D 3.5
GGSA SQ rd5 3
Windsor 3-1 1.5

Windsor FJ (Jason Fauss & Jonathan Jeffrey) 26.3
MLK F 11.5
GGSA SQ q 9
UOP Q 6
CHSSA 3-2 6
Windsor F 5.5
Stanford D 4.5
CalCup 4-10 4

Claremont AD (Mahdi Ali & Michael Daugherty) 23.925
CalCup 10-4, S 11
MLK S 9.5
CSULB S 6

Bishop O’Dowd RS (Celina Reynes & Olivia Seideman) 22.825
MLK S 9.5
SCU2 S 8
Stanford O 6.5
CalCup 6-8 6
Pepperdine Q 5

James Logan MS (Ben Mabie & Shiran Sukumar) 22.775
SCU S 8.5
UOP S 8
MLK Q 7.5
GGSA SQ alt 6

PV Peninsula NJ (Alex Nguyen & Saral Jalan) 22.1
Stanford S 10.5
WBFL SQ q 6
CHSSA 3-2 6
CalCup 5-9 5
Claremont 4-1 5

Santa Rosa FR (Remy Fuentes & Alan Ramey) 21.8
GGSA SQ q 9
CHSSA 4-2 8
Windsor C 8

La Costa Canyon CL (Brian Castelloe and Jake Leanard) 21.75
CHSSA 8-1, C 17
SDIVSL SQ q 5

Bishop O’Dowd CC (Audrey Carson & Peter Counts) 21.175
GGSA SQ q 9
Stanford O 6.5
CHSSA 3-2 6
MLK O 5.5
SCU O 4.5
Windsor 3-1 1.5

Lynbrook MB (Aditya Majumdar & Indranil Bora) 19.95
St. Francis C 9
Stanford Q 8.5
MLK D 3.5
CFL SQ 3-2 2

Leland NW (Bang Nguyen & Young Wu) 19.65
Stanford Q 8.5
CFL SQ 7
CalCup 6-8 6
CHSSA 1-2 2

Bentley BJ (Logan Brog & Amaraj Judge) 19.275
Stanford Q 8.5
SCU2 Q 6
MLK O 5.5
CalCup 5-9 5

Dougherty Valley TZ (Eric Tu & Mike Zhu) 18.225
GGSA SQ q 9
CalCup 6-8 6
Stanford D 4.5
CHSSA 1-2 2

Claremont MW (Daniel Musa & Patrick Wilkie) 17.675
Stanford O 6.5
CalCup 6-8 6
MLK O 5.5
CBSR SQ q 5
CHSSA 2-2 4

Claremont DY (Storm Dowd-Lukesh & Pranay Yeturu) 16.75
CHSSA 6-2, S 12
CBSR SQ q 5

Simi Valley CD (Keith Corley & Bridges Dickey) 16.525
Pepperdine S 7
CalCup 6-8 6
Stanford D 4.5
CLU Q 3

Analy BL (Luke Lindenbusch & Tula Biederman) 16.25
Stanford Q 8.5
UOP O 4
Analy 4-0 4
MLK D 3.5
GGGSA SQ rd5 3

Windsor JS (Peter Jeffrey & Mariah Steiger) 15.875
SCU2 F 10
MLK D 3.5
GGSA SQ rd5 3
Windsor 3-1 1.5
Analy 3-1 1.5

Clash RL (Bob Rose & Daniel Lutz) 14.65
CFL SQ q 7
CHSSA 4-2 8

Valencia SG (Erin Smith & Debbie Garcia) 13.825
Pepperdine F (2 walkovers) 7
Stanford D 4.5
CLU Q 3
TCFL rd5 2

Santa Rosa DV (Hunter Delattre & Gavin Vonseggern) 12.8
GGSA SQ q 9
CHSSA 2-2 4

Clash BR (Matt Bratko & Anneliise Rehn) 12.5
Standford F 12.5

Cleveland RT (Adam Revello & Leo Tuchman) 11.9
CLU C 10
IHAD 3-0 2

Lynbrook VY (Ruicong Yan & Karthik Viswanathan) 11.875
CFL SQ alt 5
Stanford D 4.5
St. Francis S 4

Leland (Brian Yin & Samuel Lin) 11.55
CFL SQ alt 5
Stanford D 4.5
MLK D 3.5

Wilcox CT (Jay Chopra & Brian Tran) 11.25
Stanford O 6.5
CFL SQ alt 5

El Modena RS (Ryan Say & Jose Robles) 11.1
Claremont Q 6
OCSL SQ q 4
CHSSA 1-2 2

Oxford Academy CC (Ronald Cervantes & Steven Criss) 11.1
Claremont Q 6
OCSL SQ q 4
CHSSA 1-2 2

Bishop O’Dowd LD (Mark Laubach & Natalie Dierx) 10.9
GGSA SQ q 9
CHSSA 1-2 2

Centennial LS (Brandon Louey & Courtney Shipp) 10.85
CHSSA 4-2 8
SVFL SQ q 3

San Marino ZJ (Nabeel Zewail & Sona Jain) 10.85
CHSSA 4-2 8
SCDL SQ q 3

Campbell Hall CL (Willy Clements & Ben Lazebnick) 10.8
TCFL SQ q 7
TCFL 2-2 4

Cleveland CL (Will Craft & Justin Lee) 10.8
TCFL SQ q 7
CHSSA 2-2 4

El Camino Real RG (Tyler Rodriguez & Jeremy Gordon) 10.8
TCFL SQ q 7
CHSSA 2-2 4

Analy BH (Mica Burnes & Cameron Holl) 10.775
GGSA SQ alt 6
UOP O 4
Analy 3-1 1.5

() Bentley BR (Logan Brog & Piper Riley) 10.5
SCU F 10.5

Valencia DL (Craig Dermody & Hannah Looney) 10.275
Pepperdine Q (walkover) 6
Stanford D 4.5

Esperanza MU (Shane McIlwain & Kirtan Upadhyaya) 10
Claremont F 10

Granite Bay KW (Natalie Kreeger & Alex Wagner) 10
UOP F 10

Irvington WL (Bradford Windsor & Nithya Lingampalli) 9.8
GGSA SQ alt 6
SCU2 O 4

Cleveland JR (Ryan Janowski & Henry Rosen) 9.75
CLU S 5
TCFL SQ alt 5

Irvington DR (Aparna Dhinakaran & Ankita Roy) 9.35
SCU Q 6.5
GGSA SQ rd5 3

Oaks Christian WM (Ryan Waller & Hunter McMillian) 9.35
Stanford O 6.5
CLU Q 3

Granite Bay HH (Sam Holzer & Adam Holmes) 8.9
CVFL SQ q 7
CHSSA 1-2 2

Notre Dame NK (Ameera Naguib and Nureen Khadr) 8.9
CFL SQ 7
CHSSA 1-2 2

Sierra Canyon HS (Chris Hariz & Ameek Shokar) 8.9
TCFL SQ q 7
CHSSA 1-2 2

San Marino CW (Marsha Cheng & Katherine Wang) 8.85
CHSSA 3-2 6
SCDL SQ q 3

Saratoga GS (Anoop Galivanche & Anshu Sirapurapu) 8.775
SCU O 4.5
Stanford D 4.5

Polytechnic PS (Ayssa Paul & Pate Sanders) 8.65
SCU O 4.5
SCDL SQ q 3
CHSSA 1-2 2

Carlsbad AK (Andrew Allan & Jeffrey Kupperman) 8
Claremont S 8

Mira Loma JS (Sandhya Jetty & Kevin Shi) 8
UOP S 8

Valencia MK (Sam Munster & Arshjot Khokhar) 8
Pepperdine S (walkover) 8

() Bishop O’Dowd CP (Peter Counts & Thomas Parros) 8
SCU S 8

() Carlsbad GK (Sam Gardner & Damon Karson) 8
CalCup 8-6 8

Analy TO (Lucas Tamminen & Aidan O’Donnell) 7.925
Stanford O 6.5
Analy 3-1 1.5

PV Peninsula KL (Chelsea Lim & Vedika Kumar) 7.9
Claremont Q 6
WBFL SQ 3-2 2

Valencia LM (Zachary Lentz & Greg Marsh) 7.85
Pepperdine Q 5
CLU Q 3

Esperanza BU (Brandon Buscaino & Kirtan Upadhyaya) 7.8
OCSL SQ q 4
CHSSA 2-2 4

Esperanza CC (Wesley Chin & Samuel Chang) 7.8
OCSL SQ q 4
CHSSA 2-2 4

Valley Christian LT (Eugene Lee & Sashank Tatipamula) 7.8
St. Francis S 4
SCU2 O 4

Centennial BH (Kelsey Brewer & Shad Hicks) 7.5
MLK Q 7.5

Granite Bay GB (Ishaan Gupta & Hammad Bashir) 7.5
MLK Q 7.5

Lynbrook LL (Alice Lin & Betty Liu) 7.4
MLK O 5.5
Lynbrook LL
CFL SQ 3-2 2

El Dorado MR (Niki Moore & Claire Rapp) 7.325
CVFL SQ alt 4
MLK D 3.5

River Valley KJ (Gurpreet Kaur & Komal Johal) 7
CVFL SQ q 7

SOCES SB (Cameron Silverberg & Jacob Borcover) 7
CLU F 7

Liberty FH (Taylor Feher & Abigail Hilliard) 6.85
SVFL SQ q 3
CHSSA 2-2 4

Windsor HZ (Mason Holt & Ivy Ziedrich) 6.825
Windsor 4-0 3.5
MLK D 3.5

Notre Dame FV (Prerana Vaddi & Adrienne Furniss) 6.5
SCU Q 6.5

Gunn NO (Jeremy Neff & David Oyer) 6.4
SCU break 4.5
CFL SQ 3-2 2

Notre Dame KKK (Maggie Kane & Brianna Krong & Maddie Kirkland) 6.4
SCU O 4.5
Notre Dame KK (Brianna Krong & Maggie Kane)
CFL SQ 3-2 2

Wilcox KR (Hamda Khan & Arwa Rangwala) 6.4
Stanford D 4.5
CFL SQ 3-2 2

Stockdale RM (Alyssa Romanini & Rheanna Morones) 6.35
MLK D 3.5
SVFL SQ q 3

Delta Charter SH (Bobby Sarvey & William Hanson) 6
UOP Q 6

Irvington DG (Eswar Dhinakaran & Firoz Gill) 6
SCU2 Q 6

Irvington BN (Rahul Bhatia & Akshay Narayan) 6
GGSA SQ alt 6

James Logan BN (Miles Bridges & Scott Nicholson) 6
UOP Q 6

La Quinta RR (Armando Robles & Natalie Reyes) 6
Claremont Q 6

Leland VM (Rohan Varma & Archit Mandhania) 6
SCU2 Q 6

Los Gatos GS (Christina Gilbert & Adam Silverman) 6
SCU2 Q 6

Narbonne MM (Alyssa Munson and Rebecca Munson) 6
WBFL SQ q 6

San Marino HP (Jason Hu & Ryan Puri) 6
CSULB S 6

Santa Rosa WG (Jacob Whiton & Charlie Gray) 6
GGSA SQ alt 6

Santa Rosa HM (Phebe Hong & Mike Montoya) 6
GGSA SQ alt 6

() Granite Bay DN (Dominico DeMarco & Gary Nielsen) 6
UOP Q 6

() Mira Loma MS (Benjamin Morris & Kunal Shah) 6
St. Francis S 6

Bishop O’Dowd AP (Natasha Anderson & Thomas Parros) 5.925
SCU O 4.5
Windsor 3-1 1.5

Windsor CJ (Jakob Christensen & Amy Jeffrey) 5.9
MLK D 3.5
Windsor 3-1 1.5
Analy 3-1 1.5

Granite Bay AH (Gokul Asokan & Justin Habashi) 5.5
Stanford D (walkover) 5.5

Leland KY (David Kang & Albert Yu) 5.5
MLK O 5.5

Windsor RA (Chuck Roady & Adam Ahrens) 5.5
MLK O 5.5

Analy NW (Alia Williams & Mariah Noah) 5.425
UOP O 4
Analy 3-1 1.5

Carlsbad BR (Mark Beyer & Blair Rohring) 5
Claremont 4-1 5

Carlsbad GE (Andoni Garcia and Pearse Early) 5
SDIVSL SQ q 5

Foothill Tech FB (Karen Fox & Luke Ballmer) 5
TCFL SQ alt 5

Foothill Tech HB (Bryan Hickman & Jim Bern) 5
TCFL SQ alt 5

Great Oak TC (Philip Jr. Tacason & Isaak Cuenco) 5
CBSR SQ q 5

La Costa Canyon HK (Damon Karson and Brad Hodgkins) 5
SDIVSL SQ q 5

Leland SC (Kairav Sinha & Marissa Chou) 5
CFL SQ alt 5

Los Osos BM (Beshouy Botros & Natalie Mezaki) 5
Claremont 4-1 5

Oaks Christian MP (Justin Matthews & Cody Phillips) 5
Pepperdine Q 5

Oxford Academy GL (Gurcharan Gill & Kevin Luong) 5
Claremont 4-1 5

Redlands PK (James Pesavento & Gia Karpouzis) 5
CBSR SQ q 5

Valencia GW (Jacob Gerstel & Jacob Waschak) 5
CLU S 5

Armijo KT (Hassan Karaouni & Paul Tawfik) 4.9
YFL SQ q 3
CHSSA 1-2 2

Gabrielino DR (Kyle DeCamp & Andrew Rodriquez) 4.9
SCDL SQ q 3
CHSSA 1-2 2

La Quinta TW (Cheyenne Tyler & Jeremy Wilkes) 4.9
CBSR SQ alt 3
CHSSA 1-2 2

San Marino YF (Rachel Yang & Evan Frawley) 4.9
SCDL SQ q 3
CHSSA 1-2 2

Sanger LO (Felicia Lopez & Drew Oakes) 4.9
SVFL SQ q 3
CHSSA 1-2 2

Stockdale SK (Sona Shah & Jotthe Kannappan) 4.9
SVFL SQ q 3
CHSSA 1-2 2

() Valencia GP (Jacob Gerstel & Alex Patel) 4.9
CSULB Q 3
IHAD 3-0 2

() Bishop O’Dowd LM (Mark Laubach & Will McAneny) 4.5
SCU O 4.5

() Irvington AW (Rohan Agarwal & Bradford Windsor) 4.5
SCU O 4.5

Irvington BV (Prithvi Bomdica & Yash Verma) 4.5
SCU O 4.5

Mira Loma LP (Jeff Leibenhaut & Sriram Pendyala) 4.5
Stanford D 4.5

Monte Vista (Jack Lyding & Jason Zhao) 4.5
Stanford D 4.5

() Ashland CT (Mack Conroy & Dante Toppo) 4.5
Stanford D 4.5

Analy AW (Gordon Allen & Gabe Wheaton) 4
Analy 4-0 4

Davis RG (Sri Ramesh & Thomas Gepts) 4
CVFL SQ alt 4

Davis KG (Emma Knosen & Anna Gong) 4
CVFL SQ alt 4

Dougherty Valley WC (Eric Wang & Patrick Chen) 4
SCU2 O 4

El Dorado WR (Tyler Weston & Odin Rasco) 4
UOP O 4

Evergreen Valley KP (Saifullah Khan & Harrison Park) 4
SCU2 O 4

James Logan ZS (Jason Zhang & Lucia Song) 4
UOP O 4

Leland LL (Sergio Lopez & William Lee)
SCU2 O 4

Miramonte BM (Michael Bik & Jake Martin) 4
Analy 4-0 4

MVLA GC (Dani Grant & Naomi Cohen) 4
SCU2 O 4

Palos Verdes MW (Derek Moore & Chris White) 4
WBFL SQ alt 4

PV Peninsula BS (Nick Bishop & Alexis Sears) 4
Pepperdine O 4

Sanger ML (Maddy Martinez & Simran Litt) 4
UOP O 4

Saratoga AC (Shauray Agrawal & Justin Chiang) 4
SCU2 O 4

South OS (Robert O’Rourke & Shiloh Schatzkamer) 4
WBFL SQ alt 4

Washington AD (Jamie Avery & Yifei Ding) 4
SCU2 O 4

Windward KO (Grant Klein & Griffin Owens) 4
WBFL SQ alt 4

() Bentley BB (Logan Brog & Steven Babiak) 4
Analy 4-0 4

() Bishop O'Dowd VC (Rebecca Vastola & Peter Counts) 4
UOP O 4

() Bishop O’Dowd CM (Audrey Carson & Will McAneny) 4
UOP O 4

() Bishop O'Dowd CD (Natalie Dierkx & Peter Counts) 4
Pepperdine O 4

() Granite Bay SB (Ashwin Subramanian & Hammad Bashir) 4
CVFL SQ alt 4

() Valencia MF (Sam Munster & Derek Faraldo) 3.9
IHAD 3-0 2
TCFL rd5 2

Analy (Kota Mizutani & Grayson Dimick) 3.5
MLK D 3.5

Bullard CA (Alex Carey & Courtney Allen) 3.5
MLK D 3.5

() El Dorado (Tyler Weston & Ari Woicekowski) 3.5
MLK D 3.5

Leland YC (Grant Yun & Joseph Chen) 3.5
MLK D 3.5

Pinole Valley HM (Aiyana Hedeen-Garret & Erin Miller) 3.5
MLK D 3.5

() Analy (Gabe Wheaton & Jackson Thomas) 3.5
MLK D 3.5

Analy WG (Ronnie Wilcox & Coleman Goldstein) 3
GGSA SQ rd5 3

De La Salle and Carondelet FC (Austin Freitas & Andrew Clakley) 3
GGSA SQ rd5 3

Dougherty Valley MP (Derek Mau & Daniel Pok) 3
GGSA SQ rd5 3

Dougherty Valley SA (Shaoling Soh & Justin-Ryan Abueg) 3
GGSA SQ rd5 3

Irvington PA (Sahil Pandya & Rohan Agarwal) 3
GGSA SQ rd5 3

La Costa Canyon CZ (Bryan Chiou & Reza Zommorodian) 3
SDIVSL SQ alt 3

La Costa Canyon WB (Shayne Walton & Ashley Burch) 3
SDIVSL SQ alt 3

Lodi WR (Erika West & Gus Rehmke) 3
YFL SQ q 3

Los Osos JV (Sarah Jiang & Daivik Vyas) 3
CBSR SQ alt 3

Miramonte TB (Andie Tuemmler & Shauna Barrows) 3
GGSA SQ rd5 3

Monte Vista WC (Kyle Weiss & Chris Chan) 3
GGSA SQ rd5 3

Sertive NM (Liam Neubling & Sarah Murray) 3
CSULB Q 3

Sanger KV (Lauren Kelly & Gurleen Virk) 3
CSULB Q 3

Sonoma GB (Cal Gallegos & Elliot Butterfield) 3
GGSA SQ rd5 3

Stockdale RM (Vid Reddy & Byron Mui) 3
SVFL SQ q 3

University HP (Kevin Huang & Jason Park) 3
CSULB Q 3

() PV Peninsula AK (Kiyana Asemanfar & Vedika Kumar) 3
CalCup 3-11 3

Gunn LC (Andrew Liu & Brian Chu) 2
CFL SQ 3-2 2

Leland SS (Domonic Sonkowsky & Sam Deghuee) 2
CFL SQ 3-2 2

Los Angeles CES FG (Simon Fields & Alexander Gedo) 2
WBFL SQ 3-2 2

Los Gatos HE (Darren Hau & Max Esslinger) 2
CFL SQ 3-2 2

Notre Dame GK (Gurveen Sekhon & Madeline Kirkland) 2
CFL SQ 3-2 2

PV Peninsula VM (Celin Vezina & Mousavi) 2
WBFL SQ 3-2 2

PV Peninsula PS (Austin Pak & Brian Sha) 2
WBFL SQ 3-2 2

Sierra Canyon EM (Alec Eginli & Aidan Marks) 2
TCFL rd5 2

Washington LW (John Lund & Greg Wee) 2
CFL SQ 3-2 2

() Los Gatos GD (Christina Gilbert & Matthew Duburg) 2
CFL SQ 3-2 2

() Valencia WN (Jacob Waschak & Josh Nemiroff) 2
IHAD 3-0 2

() Valencia DW (Craig Dermody & Jacob Waschak) 2
TCFL rd5 2

Analy NB (John Noe & Duncan Brown) 1.5
Analy 3-1 1.5

College Prep SF (Austin Shore & Mollie Fiero) 1.5
Analy 3-1 1.5

Miramonte TB (David Tse & Cynthia Brzezinski) 1.5
Analy 3-1 1.5

Miramonte TB (Emily Tribble & Conor Bean) 1.5
Analy 3-1 1.5

Miramonte JC (Daniel Johnston & Phillip Chang) 1.5
Analy 3-1 1.5

Santa Rosa BF (Buddy Burch & Caleb Foote) 1.5
Windsor 3-1 1.5

Santa Rosa MA (Kelsey McDonald & Emmerich Aklam) 1.5
Analy 3-1 1.5

() Santa Rosa RF (Alan Ramey & Caleb Foote) 1.5
Analy 3-1 1.5

Sonoma Academy BC (Katie Bryan & Siena Canales) 1.5
Windsor 3-1 1.5

Washington CZ (Brandon Chen & Steven Zhang) 1.5
Windsor 3-1 1.5

Windsor LF (Cameron Lane & Patrick Foster) 1.5
Windsor 3-1 1.5