1. Analy CS (Chris Catterton & Sam Stafford) 34.175

2. Leland NK (Taman Narayan & Ryan Kuo) 30.55

3. Analy HM (Harrison Noah & Michael Millerick) 27.75

4. Analy BC (Autumn Burnes & Kyla Coulter) 27.4

5. San Ramon Valley MO (Angela Meng & Chris Overstreet) 21.55

6. Leland FY (Doug Fung & Yutaka Yamamoto) 18.25

7. CLASH CL (Nathaniel Clark & Alex Lamascus) 17.9

8. Bentley GK (Emerson Gordon-Marvin & Tania Kohal) 17.6

9. Monte Vista HH (Jeff Hallock & Kevin Hsiue) 17.3

10. Saint Francis IB (Natasha Iyer & Jalal Buckley) 15.35

(10). Bentley GB (Emerson Gordon-Marvin & Logan Brog) 15

11. Leland LH (Austin Lin & Zenas Huang) 14.95

12. James Logan TN (Rajiv Narayan & Tony Thaweethai) 14.8

13. Santa Rosa VM (Ian VonSeggern & Lyle Mills) 12.85

14. Bellarmine PS (Anthony Paranzino & Remi Run) 12.8

15. Bentley FM (Erica Furer & Annie McKenna) 12.7

16. Leland NY (Nitya Naidu & Jennie Yoo) 11.85

17. Analy DM (Riley Daley & Josh Maas-Howard) 11.7

17. Lynbrook RW (Artem Raskin & Mary Wu) 11.7

19. Saratoga SM (Connie Shang & Aadrita Mukerji) 10.9

20. Westmont RK (Alex Riad & Daniel Kattan) 10.85

21. James Logan TW (Jane Tian & Suzanne Wu) 10.8

22. Bellarmine LE (Evan Larson & Stephen Elrod) 10

23. Saint Francis LA (Sean Long & Alfred Artis) 9.8

24. James Logan CO (Eric Camacho & Kevin Osborne) 8.85

(25). James Logan OM (Kevin Osborne & Kyle Most) 8.8

25. Los Gatos SB (Kevin Simon & Emily Bays) 8.8

26. Los Gatos SV (Stanford Stickney & Robert Van Unen) 8

27. Bentley BB (Steven Babiak & Logan Brog) 7.8

28. Bishop O’Dowd WM (Perrin Wright & Jonah Merris) 7

28. Bellarmine RR (Matt Rossetto & Steve Rice) 7

30. James Logan JA (Greg Jiang & Niraj Asthana) 6.85

31. Analy NB (Mariah Noah & Mica Burnes) 6

31. CLASH YR (Wonchan Yi & Bob R.) 6

31. Leland SF (Jeanie So & Steven Flores) 6

31. Lowell PQ (Natalia Powers-Riggs & Jocelyn Qian) 6

31. Monte Vista WW (Garrett Weiss & Kyle Weiss) 6

36. Bentley GR (Geoffrey Gardner & David Romero) 5.85

36. Saratoga CC (Lisa Chang & Emily Chen) 5.85

38. Athenian MM (Daniel Mather & Tyler Mullen) 5

38. Bishop O’Dowd LA (Sean Lindorfer & Ben Alvers) 5

38. Head Royce GS (Eric Goosby & ? Setzepfandt) 5

38. Lynbrook YJ (Vincent Yu & Aakriti Jain) 5

38. Santa Rosa ST (Jared Snyder & Kazuo Thow) 5

43. Lynbrook KU (Vikram Kanth & Rohit Unni) 4.425

44. Bentley WC (Daryl Wang & Jannelle Carty) 4

44. Leland TL (Dustin Tao & Jonathan Lau) 4

44. Leland OP (Robert Ott & Nicholas Polussa) 4

44. Leland KW (Wooju Kim & Albert Wu) 4

44. Leland YS (Shaan Yadav-Ranjan & Ruida Su) 4

44. Los Gatos HE (Jenny Heath & Kate Epstein) 4

44. Monte Vista SH (Michael Slap & Kevin Hsiue) 4

44. Monte Vista LT (Jack Lyding & Jenny Ting) 4

44. Monte Vista GB (Susanna Gutkin & Hunter Doliber) 4

44. Monte Vista WK (Kyle Weiss & Stephen Kui) 4

44. San Ramon Valley PG (Dillon Pulos & Ashvin Gandhi) 4

44. Saratoga AR (Adeeti Aggarwal & Megha Raghavan) 4

(44). Saratoga AS (Adeeti Aggarwal & Connie Shang) 4

44. Saint Francis HG (Roxanna Haghighat & Aakash Ghai) 4

(44). Westmont KF (Daniel Kattan & Loren Forrester) 4

(57). Bishop O’Dowd CM (Graham Chapman & Jonah Merris) 3

57. Bellarmine VH (Kyle Vandenberg & Alireza Hazrati) 3

57. Bellarmine SP (Arvind Srinivasan & Arjun Pillai) 3

57. Irvington SM (Kelly Stoering & Madeleine McGreer) 3

57. Irvington SH (Avani Saxena & Tien Ho) 3

57. Lynbrook NM (Tejas Navaratna & Ritik Malhotra) 3

57. Lynbrook LE (Betty Liu & Chethana Eswarappa) 3

57. Lowell SL (Jason Siu & David Lau) 3

57. Monte Vista KK (Jon Kui & Stephen Kui) 3

57. Monte Vista SE (Michael Slap & ? Erlick) 3

57. Saratoga AV (Karthik Annamalai & Abhishek Venkataramana) 3

57. Saratoga MM (Nikhil Maheshwari & Vijay Menon) 3

57. Saratoga SF (Anirudh Subbarao & Ellie Fuchs-Goose) 3

(57). Saratoga (Farid Jiandani & Megha Raghavan) 3

69. Lynbrook ZL (Alyssa Zhang & Alice Lin) 0.5

Club Rankings

Points by Team

1. Analy (GGSA) 137
2. Leland (CFL) 109
3. Bentley (GGSA) 64
4. James Logan (GGSA) 52
5. Monte Vista (GGSA) 47
6. Saratoga (CFL) 37
7. Bellarmine (CFL) 36
8. Saint Francis (CFL) 31
9. Lynbrook (CFL) 28
10. CLASH (CFL) 27
11. San Ramon Valley (GGSA) 27
12. Los Gatos (CFL) 21
13. Santa Rosa (GGSA) 18
14. Bishop O’Dowd (GGSA) 15
15. Westmont (CFL) 15
16. Lowell (GGSA) 9
17. Irvington (GGSA) 6
18. Athenian (GGSA) 5
18. Head Royce (GGSA) 5

Individual Rankings (top 10)
1. Chris Catterton (Analy) 34.175
1. Sam Stafford (Analy) 34.175
3. Taman Narayan (Leland) 30.55
3. Ryan Kuo (Leland) 30.55
5. Emerson Gordon-Marvin (Bentley) 29.7
6. Harrison Noah (Analy) 27.75
6. Michael Millerick (Analy) 27.75
8. Autumn Burnes (Analy) 27.4
8. Kyla Coulter (Analy) 27.4
10. Angela Meng (San Ramon Valley) 21.55
10. Chris Overstreet (San Ramon Valley) 21.55